Prawdziwa tarcza antykryzysowa

W czasie epidemii rząd próbuje łatać dziurę budżetową kosztem przedsiębiorców i zamierza wycisnąć polski biznes jak cytrynę. Dodatkowo rząd próbuje ograniczyć wszystkie metody optymalizacji podatkowej, więc jedynym ratunkiem dla przedsiębiorców jest zakup kosztów.

Z naszą pomocą mogą Państwo całkowicie zniwelować podatek dochodowy oraz VAT i rozliczyć dowolną dotację publiczną, a zaoszczędzone pieniądze zainwestować w rozwój firmy.

To szczególnie istotne w trakcie pandemii, kiedy wielu przedsiębiorców potrzebuje oszczędności podatkowych, aby utrzymać i rozwijać biznes.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, możemy pomóc w każdej sytuacji i niezależnie od wielkości zamówienia. Proszę pamiętać, że jesteśmy największym profesjonalnym sprzedawcą kosztów w Polsce i działamy nieprzerwanie od ponad 10 lat.

Nadchodzące zmiany prawne, a sprzedaż kosztów

Wielu naszych Klientów pyta o zmiany prawne w 2017 roku i dalszą możliwość zakupu kosztów. Od stycznia zmianie uleganie wiele regulacji istotnych z punktu widzenia przedsiębiorców oraz udziałowców spółek.

Tylko pozorne zmiany

Z cały szacunkiem dla obecnego rządu i wszystkich poprzednich, wszelkie próby ograniczenia naszej działalności i utrudnienia sprzedaży faktur kosztów (kosztów VAT) są całkowicie nieskuteczne.

Wprowadzenie obowiązku składania Jednolitego Pliku Kontrolnego nie utrudni naszej działalności ani nie będzie niebezpieczne dla naszych Klientów. Wszystkie sprzedawane przez nas faktury kosztowe (koszty VAT) są legalnie wystawiane i rzetelnie księgowane po stronie wystawców, więc JPK wystawcy oraz Nabywcy będą spójne.

Ograniczenie kwoty faktur płatnych gotówką do kwoty 15 000 zł, zamiast dotychczasowego limitu 15 000 euro, będzie tylko minimalnym utrudnieniem. Nadal będziemy mogli sprzedawać faktury kosztowe zapłacone przelewem, a także kilka faktur poniżej 15 000 zł. każda.

Podsumowując, zmiany prawne w 2017 roku będą w większości pozorne, nie wpłyną na naszą działalność i nie stanowią problemu dla naszych Klientów.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy.

Koniec II kwartału

Wszystkich obecnych i przyszłych Klientów serdecznie zapraszamy do składania zamówień na faktury kosztowe (koszty VAT) z datą czerwcową. Już wkrótce nadejdzie lipiec, a więc także termin rozliczenia II kwartału 2016 r.

Nadal oferujemy najbezpieczniejszą, najskuteczniejszą i najwygodniejszą optymalizację podatkową w Polsce.

Bezpieczeństwo

Wszystkie zamówienia realizujemy drogą elektroniczną. Dzięki temu chronimy naszych Klientów przed niepotrzebnym ryzykiem podczas rozmów telefonicznych lub spotkań. Wszystkie wiadomości bezpowrotnie kasujemy z serwera, wszystkie dane szyfrujemy, a do komunikacji używam tylko anonimowych połączeń.

Skuteczność

Wszystkie sprzedawane przez nas faktury kosztowe (koszty VAT) są legalnie wystawiane oraz rzetelnie księgowane. Faktury (koszty) dla naszych Klientów wystawiają duże i wiarygodne podmioty gospodarcze z odpowiednich branż. Gwarantujemy, że sprzedawane przez nas faktury kosztowe (koszty VAT) są poprawne, legalne oraz pozwolą Państwu skutecznie obniżyć podatki lub uzyskać zwrot VAT.

Wygoda

Jedyne, co powinni Państwo zrobić, aby obniżyć należności podatkowe lub uzyskać zwrot VAT, to napisać do nas na adres koszty@damkoszty.org i określić Państwa potrzeby, a my z przyjemnością zajmiemy się resztą.

Zapraszamy do współpracy!

Życzenia Wielkanocne i rozliczenie I kwartału

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi nasz zespół życzy Państwu wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów. Wszystkiego najlepszego dla Państwa i Państwa najbliższych!

Rozliczenie I kwartału

Wielkimi krokami zbliża się rozliczenie I kwartału 2016 r. Jeżeli chcą Państwo obniżyć należności podatkowe za ten okres, to serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty sprzedaż faktur kosztowych (kosztów VAT).

Skuteczna i bezpieczna optymalizacja podatkowa

Nasza oferta to najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób na obniżenie podatku dochodowego oraz VAT. Z naszą pomocą mogą Państwo zminimalizować lub całkowicie zniwelować wszystkie należności podatkowe. Oferujemy faktury kosztowe (koszty VAT) na szeroki zakres towarów i usług, a wszystkie dokumenty są wystawiane przez duże i wiarygodne podmioty.

Raz jeszcze życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i zapraszamy do współpracy!

Bezpieczeństwo to podstawa

Sprzedaż i zakup faktur kosztowych (kosztów VAT) stanowi pewne nagięcie prawa podatkowego. Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, ale zachęcamy Państwa do zainteresowania bezpieczeństwem informatycznym i prywatnością w internecie.

Tor Browser

Świetnym narzędziem do ochrony prywatności w internecie jest przeglądarka Tor Browser oparta na Mozilla Firefox. Dostępna bezpłatnie i w języku polskim na stronie projektu Tor. Korzystanie z Tor Browser nie gwarantuje automatycznie anonimowości w internecie, ale pomaga ukryć adres IP przed wścibstwem służb.

Bitcoin

Do anonimowego płacenia w internecie, także za faktury kosztowe (koszty VAT) polecamy wirtualną walutę Bitcoin.  Najważniejsze informacje na temat Bitcoina znajdą Państwo na oficjalnej stronie projektu.

Aktualizacje systemu

Nie aktualizowany Windows to największy sprzymierzeniec twórców wirusów i służb inwigilujących internautów. Wszystkim naszym Klientom zalecamy częste i regularne aktualizowanie systemu operacyjnego oraz całego innego oprogramowania.

Powyższe wskazówki to tylko wstępne, podstawowe rady dotyczące zachowania bezpieczeństwa w sieci. Bardziej wyczerpujące informacje znajdą Państwo na stronie Niebezpiecznik.pl.

Anulowanie zamówienia

Do napisania tego wpisu zainspirowała mnie historia z ostatnich dni. Klient złożył i opłacił zamówienie na faktury kosztowe (koszty VAT), a następnie poprosił o anulowanie zlecenia i zwrot środków na konto.

Czy istnieje możliwość anulowania zamówienia faktury kosztowe (koszty VAT) po wpłaceniu środków?

Tak i nie. Szanujemy wolę naszych Klientów, dlatego możemy zwrócić wpłacone środki, jeżeli zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane. Jeśli nie przystąpiliśmy do wystawiania i księgowania zamówionych faktur kosztowych, to zwrot środków nie będzie problemem.

Jeżeli zamówienie jest w trakcie realizacji albo zostało zrealizowane w całości, to zwrot środków nie będzie możliwy. W takiej sytuacji, możemy co najwyżej odstąpić od realizacji zlecenia, a otrzymane środki zaliczyć na poczet przyszłych zamówień.

Wszystkie zamówienia na faktury kosztowe (koszty VAT) realizujemy z najwyższą starannością, a najważniejsze jest dla nas dobro naszych Klientów. Dlatego, aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień, prosimy o przemyślane składanie zamówień i konkretne określanie przedmiotu zlecenia.

Tymczasem na forum: tanio sprzedam koszty, tanio dam koszty!

Każde forum internetowe o biznesie, przedsiębiorczości lub podatkach roi się od ogłoszeń w sprawie sprzedaży faktur kosztowych (kosztów). Wielu przedsiębiorców korzysta z usług takich takich sprzedawców.

Co w tym złego?

Otóż w sprzedaży kosztów najważniejsza jest wiarygodność i rzetelność sprzedawcy, a nie cena. Większość ofert na forach internetowych dodają pospolici oszuści, którzy nie księgują sprzedawanych faktur. Co z tego, że oferują niską cenę? Sprzedawane przez nich faktury kosztowe są tanie, ale bezwartościowe.

Wszystkim naszych Klientom sugerujemy rozsądek i korzystanie z usług tylko wiarygodnych sprzedawców. Cena nie jest ważniejsza niż bezpieczeństwo, legalność i jakość usług.

Akceptujemy Bitcoiny!

Pewnie słyszeli Państwo o cyfrowej, wirtualnej walucie Bitcoin opartej na kryptografii asymetrycznej. Ogromna zmienność kursu sprawia, że inwestowanie w Bitcoiny jest pozbawione sensu. W ciągu kilku tygodni można zarobić albo stracić nawet kilkadziesiąt procent, podobnie jak w kasynie albo na wyścigach konnych. Pomimo tego, akceptujemy płatności w Bitcoinach od naszych Klientów. Dlaczego?

Bezpieczne, szybkie, tanie i anonimowe przesyłanie wartości

Pomimo wątpliwej użyteczności inwestycyjnej, Bitcoin jest idealnym narzędziem do cyfrowego przesyłania wartości w sposób: bezpieczny, szybki, tani i anonimowy. Dlatego coraz więcej sklepów internetowych przyjmuje płatności w Bitcoinach. Cyfrową walutą można nawet zapłacić za bilety linii lotniczych LOT.

Gdzie w tym sens? Ryzyko kursowe ma znaczenie przy długim przechowywaniu Bitcoinów. Jeżeli nadawca transferu przed chwilą kupił cyfrową walutą, a odbiorca za chwilę sprzeda, to różnica w kursu kupna-sprzedaży będzie absolutnie pomijalna.

Tymczasem Bitcoin oferuje kilka unikalnych korzyści względem przelewów bankowych. Rejestr wszystkich transakcji jest publicznie jawny i zabezpieczony kryptografią asymetryczną. W rejestrze figurują jedynie adresy Bitcoin, które są odpowiednikami numerów kont, ale nie mogą być bezpośrednio powiązane z konkretnymi osobami. Dzięki temu Bitcoin oferuje tak zwaną „para-anonimowość” albo „pseudo-anonimowość„.

Dodatkowo Bitcoin umożliwia natychmiastowe dokonywanie transferów pomiędzy użytkownikami z całego świata, a opłata transakcyjna jest zerowa albo liczona w setnych częściach grosza.

Ostatnią kluczową zaletą jest bezpieczeństwo. Każdy transfer jest zabezpieczony wyjątkowo zaawansowanymi algorytmami kryptograficznymi. Przelew Bitcoinów nie może zostać anulowany, wstrzymany ani zmieniony. Bitcoiny mogą zostać wysłane tylko z wykorzystaniem klucza prywatnego przypisanego do każdego adresu, więc cyfrowej waluty nie może zająć komornik, zabezpieczyć Policja ani odebrać żona albo mąż podczas podziału majątku.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszamy do zapoznania się z następującymi artykułami: na Wikipedii oraz stronie Bitcoin.pl.

Podsumowanie III kwartału

Drodzy Klienci, dzięki Wam trzeci kwartał 2015 r. był dla nas wyjątkowo owocny. Sprzedaliśmy tysiące faktur (kosztów) na sumę wielu milionów złotych, a Państwu pomogliśmy zaoszczędzić setki tysięcy na podatku dochodowym i VAT. To doskonale świadczy o polskich przedsiębiorcach, których pomimo szykan ze strony instytucji skarbowych, wciąż znajdują sposób na optymalizację podatkową i kupują faktury (koszty).

Nieznana stawka VAT na 2016 r.

W naszej branży niewiele się zmieniło. Nadal sprzedaż kosztów jest najtańszym, najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym sposobem optymalizacji podatkowej. Jedyną niewiadomą kwestią jest wysokość podatku VAT po 2016 r. W przyszłym roku bez zmian pozostanie stawka 23%.

Opresyjność VAT-u

Podatek VAT to najbardziej opresyjny i podstępnie ściągany podatek w polskim systemie prawnym. Teoretycznie podatek od towarów i usług (pol. PTU, ang. VAT) obciąża wyłącznie konsumentów, czyli końcowych odbiorców towarów i usług. Taka była idea, która została wypaczona przez absurdalne działania kolejnych ekip rządzących oraz administracji skarbowej. Obecnie podatek VAT płacą przedsiębiorcy, którzy zostali pozbawieni możliwości odliczenia bardzo wielu wydatków firmowych takich, jak samochody, koszty reprezentacyjne i wielu innych.

Problemy techniczne rozwiązane

W ostatnich dniach mieliśmy przejściowe problemy techniczne, w efekcie których nasza strona internetowa była czasowo niedostępna. Bardzo przepraszamy za utrudnienia, zawinił system naszego rejestratora domeny, firmy MonsterMegs.

Dane są bezpieczne

Na szczęście, wszystkie Państwa i nasze dane są całkowicie bezpieczne. Na serwerach przechowujemy wyłącznie treść strony internetowej. Wiadomości e-mail, dane Klientów, historia transakcji oraz wszystkie inne poufne informacje są zapisane na szyfrowanych nośnikach w doskonale zabezpieczonych stacjach roboczych.

Korzystając z okazji, serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu faktur kosztowych (kosztów). Z naszą pomocą mogą Państwo skutecznie zoptymalizować VAT i podatek dochodowy. Zapraszamy!