Krótkie podsumowanie 2014 r.

Drodzy Klienci, dziękujemy Wam za przyjemną i owocną współpracę w 2014 r. Czas na małe podsumowanie i nowe cele na niedawno rozpoczęty rok.

Strona internetowa i blog

Wcześniej publikowaliśmy ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych, w gazetach oraz reklamowaliśmy się pocztą pantoflową. W 2014 r. uruchomiliśmy nową, profesjonalną stroną internetową, aby ułatwić Państwu skorzystanie z naszych usług i optymalizację VAT oraz podatku dochodowego.

Najmniejsza faktura

Sprzedaż faktur (sprzedaż kosztów VAT) wymaga dopasowania do potrzeb Klientów. Wystawiliśmy tysiące faktur, większość na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Jednak najniższa opiewała na raptem 130 zł. Wszystko zależy od potrzeb Klienta.

Rekordowa faktura

Zgodnie z prawem faktury na kwotę przekraczającą wartość 15 000 euro muszą być regulowane przelewem. Część naszych Klientów decyduje się na zakup kosztów VAT i taki rodzaj płatności. Wówczas muszą nam przelać całą kwotę brutto, a następnie otrzymują zwrot pomniejszy o należną nam prowizję.

Suma sprzedanych faktur

W ubiegłym roku polscy przedsiębiorcy jeszcze aktywniej szukali form optymalizacji podatkowej. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Przez cały 2014 r. sprzedaliśmy faktury (koszty VAT) na łączną kwotę ponad 17 mln. zł. brutto

Mamy nadzieję, że nadal będą Państwo korzystać z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do intensywnej współpracy w 2015 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *